HaberlerGündemA F A D: Bölgeye tedbir amaçlı AFAD ekiplerimiz sevk edilmiştir

A F A D: Bölgeye tedbir amaçlı AFAD ekiplerimiz sevk edilmiştir

Elâzığ'da saat 09.37'de 5,3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

A F A D: Bölgeye tedbir amaçlı AFAD ekiplerimiz sevk edilmiştir

Konuya dair olarak Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığından (AFAD) yapılan açıklamada, " Elâzığ'da saat 09.37'de 5,3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Gelişmeleri takip ediyoruz. Deprem sonrası, şu an itibarıyla, olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi alınmıştır. Bölgeye tedbir amaçlı Diyarbakır AFAD ekiplerimiz sevk edilmiştir." denildi.

Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, depremin büyüklüğü 5,6 derinlik olarak ise yerin 6 kilometre derinliğinde olduğu bilgisini paylaştı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER