HaberlerGündemA F A D: Bölgeye tedbir amaçlı AFAD ekiplerimiz sevk edilmiştir

A F A D: Bölgeye tedbir amaçlı AFAD ekiplerimiz sevk edilmiştir

Elâzığ'da saat 09.37'de 5,3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

A F A D: Bölgeye tedbir amaçlı AFAD ekiplerimiz sevk edilmiştir

Konuya dair olarak Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığından (AFAD) yapılan açıklamada, " Elâzığ'da saat 09.37'de 5,3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Gelişmeleri takip ediyoruz. Deprem sonrası, şu an itibarıyla, olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi alınmıştır. Bölgeye tedbir amaçlı Diyarbakır AFAD ekiplerimiz sevk edilmiştir." denildi.

Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, depremin büyüklüğü 5,6 derinlik olarak ise yerin 6 kilometre derinliğinde olduğu bilgisini paylaştı.

İLGİLİ HABERLER

Karda mahsur kalan çobanlar ve koyun sürüsü kurtarıldıKarda mahsur kalan çobanlar ve koyun sürüsü kurtarıldıDiyarbakır'da zincirleme trafik kazasıDiyarbakır'da zincirleme trafik kazasıMeteoroloji'den 11 il için kar yağışı uyarısıMeteoroloji'den 11 il için kar yağışı uyarısı75 yaşındaki hasta kızakla ambulansa taşındı75 yaşındaki hasta kızakla ambulansa taşındıMalatya’da uyuşturucu ticaretinden 14 şüpheli yakalandıMalatya’da uyuşturucu ticaretinden 14 şüpheli yakalandı
SIRADAKİ HABER