HaberlerGündem75 yaşındaki hasta kızakla ambulansa taşındı

75 yaşındaki hasta kızakla ambulansa taşındı

Ağrı'nın Eleşkirt ilçesine bağlı Hayrangöl köyünde rahatsızlanan 75 yaşındaki hasta için çalışma yapan ekipler, kar nedeni ile eve kadar gidemeyince köylüler hastayı kızakla taşıdı.

75 yaşındaki hasta kızakla ambulansa taşındı

Köylüler tarafından evinden alınıp, karlı yolda kızakla ambulansa taşınan hasta, sağlık personeli tarafından ilk müdahalesi yapıldıktan sonra ambulansla hastaneye götürüldü.

İlçeye 25 kilometre uzaklıkta bulunan Hayrangölü köyünde aniden rahatsızlanan 75 yaşındaki hasta için harekete geçen ekipler ambulansla köye vardılar.

Kar nedeni ile ekipler eve kadar ambulans ile ilerleyemeyince köylüler hastayı bindirdikleri kızakla ambulansa ulaştırdılar.

Sağlık ekipleri, hemen ilk müdahaleyi yaptıkları hastayı ambulansla Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürdü.

İLGİLİ HABERLER

Otomobilin çarptığı yaşlı adam öldüOtomobilin çarptığı yaşlı adam öldüMardin Valisi Demirtaş’ın hafta sonu ziyaretleri sürüyorMardin Valisi Demirtaş’ın hafta sonu ziyaretleri sürüyorLiseli öğrencilerin “Siyer Yarışması” heyecanıLiseli öğrencilerin “Siyer Yarışması” heyecanıGaziantep Valiliği “16 yaşındaki çocuğa darp iddiası”nı yalanladıGaziantep Valiliği “16 yaşındaki çocuğa darp iddiası”nı yalanladı​Eğitim Bir-Sen Malatya Şubesi: 28 Şubat darbesinin sivil ayağıyla da hesaplaşılmalıdır​Eğitim Bir-Sen Malatya Şubesi: 28 Şubat darbesinin sivil ayağıyla da hesaplaşılmalıdır
SIRADAKİ HABER