HaberlerGündem75 yaşındaki hasta kızakla ambulansa taşındı

75 yaşındaki hasta kızakla ambulansa taşındı

Ağrı'nın Eleşkirt ilçesine bağlı Hayrangöl köyünde rahatsızlanan 75 yaşındaki hasta için çalışma yapan ekipler, kar nedeni ile eve kadar gidemeyince köylüler hastayı kızakla taşıdı.

75 yaşındaki hasta kızakla ambulansa taşındı

Köylüler tarafından evinden alınıp, karlı yolda kızakla ambulansa taşınan hasta, sağlık personeli tarafından ilk müdahalesi yapıldıktan sonra ambulansla hastaneye götürüldü.

İlçeye 25 kilometre uzaklıkta bulunan Hayrangölü köyünde aniden rahatsızlanan 75 yaşındaki hasta için harekete geçen ekipler ambulansla köye vardılar.

Kar nedeni ile ekipler eve kadar ambulans ile ilerleyemeyince köylüler hastayı bindirdikleri kızakla ambulansa ulaştırdılar.

Sağlık ekipleri, hemen ilk müdahaleyi yaptıkları hastayı ambulansla Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürdü.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER