HaberlerGündem64 düzensiz göçmen kurtarıldı

64 düzensiz göçmen kurtarıldı

​Sahil Güvenlik Komutanlığı, İzmir açıklarında iki ayrı operasyonda toplamında 64 düzensiz göçmenin kurtarıldığını açıkladı.

64 düzensiz göçmen kurtarıldı

Yunanistan unsurlarınca Türkiye Karasularına geri itilen 29 düzensiz göçmenin ihbarı üzerine görevlendirilen Sahil Güvenlik Botu tarafından dün saat 04.30’da Dikili ilçesi açıklarında kurtarıldı.

Sahil Güvenlik Botu, aynı bölgede saat 08.05'te yine Yunanistan unsurları tarafından Türkiye karasularına itilen 35 düzensiz göçmeni kurtararak karaya çıkardı.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER