HaberlerGündem60 suç kaydı bulunan hırsızlık şüphelisi yakalandı

60 suç kaydı bulunan hırsızlık şüphelisi yakalandı

Gaziantep'te bir evden hırsızlık yaptığı belirtilen ve çeşitli suçlardan toplam 60 suç kaydı bulunan şüpheli, düzenlenen operasyonda gözaltına alındı.

60 suç kaydı bulunan hırsızlık şüphelisi yakalandı

Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Nizip ilçesi Mevlana Mahallesinde bulunan bir evde meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında bölgedeki güvenlik kamerası kayıtlarının incelenmesi sonucu hırsızlık olayını gerçekleştiren şüphelinin kimliğinin tespit edildiği bildirildi.

60 ayrı suç kaydı bulunduğu belirtilen şüpheli T.E’nin düzenlenen operasyon ile gözaltına alındığı ifade edildi.

Şüphelinin emniyetteki işlemlerinin ardından sağlık kontrolünden geçirildiği ve adliyeye sevk edildiği bildirildi.  

Mahkemeye çıkarılan şüpheli, tutuklanarak cezaevine konuldu.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER