HaberlerGündem56 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması başladı

56 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması başladı

​Coronavirusle mücadele kapsamında 22 Şubat Pazartesi saat 05.00'te sona erecek sokağa çıkma kısıtlaması başladı.

56 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması başladı

Covid-19 ile mücadele tedbirleri kapsamında, Türkiye genelinde hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması bu akşam 21.00 itibariyle başladı.

22 Şubat Pazartesi günü saat 05.00'te sona erecek kısıtlama kapsamında market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçiler 10.00-17.00 arasında açık olacak. Fırın ve unlu mamul satış yerlerinde ise saat sınırlaması olmayacak. Restoranlar sadece paket servis yapabilecek.

Vatandaşlar, ihtiyaçları için yürüme mesafesindeki kısıtlamadan muaf işletmelere gidebilecek.  

İLGİLİ HABERLER

MESOB Başkanı Keskin müşteri kabul eden müesseselere uyarılarda bulunduMESOB Başkanı Keskin müşteri kabul eden müesseselere uyarılarda bulunduDeprem sonrası en kritik süreçte neler yapmalıyız?Deprem sonrası en kritik süreçte neler yapmalıyız?Güneş Adası'nda mahsur kalan 33 kişi kurtarıldı Güneş Adası'nda mahsur kalan 33 kişi kurtarıldıDiyarbakır Valisi'nin eşi Sevim Karaloğlu evlat nöbetindeki aileleri ziyaret ettiDiyarbakır Valisi'nin eşi Sevim Karaloğlu evlat nöbetindeki aileleri ziyaret ettiAnkara'da mesai saatleri 4 farklı şekilde uygulanacakAnkara'da mesai saatleri 4 farklı şekilde uygulanacak
SIRADAKİ HABER