HaberlerGündem55 ilde POS cihazı ve çek-senet tefeciliği operasyonu: 317 gözaltı kararı

55 ilde POS cihazı ve çek-senet tefeciliği operasyonu: 317 gözaltı kararı

Emniyet Genel Müdürlüğü KOM Daire Başkanlığı koordinasyonunda, 333 adrese düzenlenen operasyonda 232 şüpheli gözaltına alındı.

55 ilde POS cihazı ve çek-senet tefeciliği operasyonu: 317 gözaltı kararı

POS cihazı ve çek-senet tefeciliği yapan şüphelilere yönelik eş zamanlı operasyonda, çok sayıda çek-senet, tapu, pos cihazı, sahte para, kredi kartları, uyuşturucu madde ve ruhsatsız silahlar ele geçirildi.

Gözaltına alınan şüpheliler sağlık kontrollerinin ardından bulundukları ilin emniyet müdürlüğüne götürülürken operasyonların sürdüğü aktarıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER