HaberlerGündem53 il ve KKTC'de FETÖ operasyonu

53 il ve KKTC'de FETÖ operasyonu

FETÖ'nün TSK yapılanmasına yönelik İzmir merkezli 53 il ve KKTC'de düzenlenen operasyonlarda gözaltına alınan 172 şüpheliden 41'i tutuklandı.

53 il ve KKTC'de FETÖ operasyonu

FETÖ'nün üst düzey yöneticileri ile irtibatı olduğu belirtilen şüphelilerin yakalanması için İzmir Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin yaptığı operasyonlar tamamlandı.

Bu kapsamda gözaltına alınan 172 şüphelinin emniyet ve jandarmadaki işlemleri tamamlandı.

Pişmanlık yasasından faydalanan 30 şüpheli serbest bırakılırken 5 şüpheli de delil durumu, bir şüpheli ise mükerrer işlem nedeniyle serbest bırakıldı.

Diğer şüphelilerden 41'i tutuklanırken, 92'si adli kontrol şartıyla olmak üzere 95'i sulh ceza hakimliğinden serbest bırakıldı.

9 şüphelinin arama çalışmalarının devam ettiği kaydedildi.  

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER