HaberlerGündem51 düzensiz göçmen kurtarıldı

51 düzensiz göçmen kurtarıldı

​Sahil Güvenlik Komutanlığı, Balıkesir ve Çanakkale açıklarında toplamında 51 düzensiz göçmenin kurtarıldığını açıkladı.

51 düzensiz göçmen kurtarıldı

Ayvalık ilçesi Çıplakada açıklarında 3 Nisan'da gece saat 01.00'de içerisinde düzensiz göçmenlerin olduğu lastik botun motor arızası nedeniyle sürüklendiği ve yardım talebinde bulunulduğu bildirildi.

Görevlendirilen Sahil Güvenlik Botu tarafından 24 düzensiz göçmenin kurtarıldığı belirtildi.

Diğer bir açıklamada ise Yunanistan unsurları tarafından 3 Nisan 2021 tarihinde saat 11.30’da 27 düzensiz göçmenin can salı içerisinde Türkiye Karasularına geri itildiği kaydedildi.

Sahil Güvenlik Ekipleri, Ayvacık ilçesi Sivrice açıklarına bırakılan göçmenleri kurtararak karaya çıkardı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER