HaberlerGündem51 düzensiz göçmen kurtarıldı

51 düzensiz göçmen kurtarıldı

​Sahil Güvenlik Komutanlığı, Balıkesir ve Çanakkale açıklarında toplamında 51 düzensiz göçmenin kurtarıldığını açıkladı.

51 düzensiz göçmen kurtarıldı

Ayvalık ilçesi Çıplakada açıklarında 3 Nisan'da gece saat 01.00'de içerisinde düzensiz göçmenlerin olduğu lastik botun motor arızası nedeniyle sürüklendiği ve yardım talebinde bulunulduğu bildirildi.

Görevlendirilen Sahil Güvenlik Botu tarafından 24 düzensiz göçmenin kurtarıldığı belirtildi.

Diğer bir açıklamada ise Yunanistan unsurları tarafından 3 Nisan 2021 tarihinde saat 11.30’da 27 düzensiz göçmenin can salı içerisinde Türkiye Karasularına geri itildiği kaydedildi.

Sahil Güvenlik Ekipleri, Ayvacık ilçesi Sivrice açıklarına bırakılan göçmenleri kurtararak karaya çıkardı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER