HaberlerGündem4. Uluslararası Genç İş Adamları Kongresi Malatya Paneli Yapıldı

4. Uluslararası Genç İş Adamları Kongresi Malatya Paneli Yapıldı

4. Uluslararası Genç İş Adamları Kongresi Malatya Paneli yapıldı.

4. Uluslararası Genç İş Adamları Kongresi Malatya Paneli Yapıldı
4. Uluslararası Genç İş Adamları Kongresi Malatya Paneli yapıldı.

Malatya Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen panele Vali Yardımcısı Ahmet Sait Kurnaz, MÜSİAD Eski Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan, Show televizyonu haber spikeri Erhan Çelik, Makro Marketler Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Songör, MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin, Genç MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Enis Aydoğan ile genç girişimciler katıldı.

Panel öncesi konuşan Genç MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Enis Aydoğan, Genç MÜSİAD olarak ulusal çalışmaların yanında uluslar arası çalışmalarında büyük bir ivme kazandığını ifade etti.

Genç MÜSİAD’ı uluslar arası bir marka haline getirmek istediklerini ifade eden Aydoğan, “Genç MÜSİAD’ı uluslar arası bir marka haline getirmek için önümüzdeki dönemde de var gücümüzle çalışacağız” dedi.

MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin ise, panelin önemine vurgu yaparak, “Bu toplantıda, dünya piyasalarına açılacak olan, dünya piyasalarıyla rekabet gücünü arttırabilecek ve üretime katkı sağlayacak genç girişimcileri arıyoruz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından panele geçildi. Panele konuşmacı olarak MÜSİAD Eski Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan, Show televizyonu haber spikeri Erhan Çelik, Makro Marketler Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Songör katıldı.

MÜSİAD Eski Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan, MÜSİAD’ın fikir üreten bir kuruluş olduğunu söyledi. MÜSİAD olarak ortaya raporlar çıkardıklarını kaydeden Vardan, “Biz MÜSİAD olarak fikir üreten bir kuruluş olduk. Kurulduğumuz ilk günden bugüne devamlı sıkıntısını gördüğümüz konularla ilgili tamamıyla kendi şahsi isteklerimizden bağımsız olarak, ülkenin talebi olarak ortaya raporlar çıkarmaya çalıştık” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER