HaberlerGündem4 gündür kayıp olan kişi ormanda kafası taşla ezilmiş halde bulundu

4 gündür kayıp olan kişi ormanda kafası taşla ezilmiş halde bulundu

Gaziantep'te Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekskavatör operatörü olarak çalışan ve 4 gündür kayıp olan Mesut Oğultekin, ormanda kafası taşla ezilmiş halde ölü olarak bulundu.

4 gündür kayıp olan kişi ormanda kafası taşla ezilmiş halde bulundu

Olay, Şahinbey ilçesi Geneyik Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, 4 gün önce ayrıldığı evine bir daha dönmeyen Oğultekin’in (33) eşi, jandarma ve polise kayıp başvurusunda bulundu.

Oğultekin’e ulaşmaya çalışan jandarma ve polis ekipleri tüm çalışmalara rağmen bir sonuç alamadı. Oğultekin’i arama çalışmaları devam ederken Geneyik Mahallesi'ndeki ormanlık alanda dün akşam saatlerinde bir erkek cesedinin bulunduğu ihbarı üzerine ekipler harekete geçirdi.

Ormanlık alanda bulunan erkek cesedi üzerinde yapılan incelemede, cesedin Oğultekin'e ait olduğu belirlendi. Ekipler tarafından olay yerinde yapılan incelemenin ardından Oğultekin’in cenazesi otopsi işlemleri yapılmak üzere Gaziantep Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

İlk incelemelere göre Oğultekin’in kafasının taşla ezilerek öldürüldüğü belirtildi.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER