HaberlerGündem35 adet kaçak cep telefonu ele geçirildi

35 adet kaçak cep telefonu ele geçirildi

Kütahya Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ‘Kaçak cep telefonu bulundurmak ve ticaretini yapmak’ suçu kapsamında yaptıkları operasyonda bir iş yerinde 35 adet kaçak cep telefonu ile bir adet ruhsatsız tabanca ele geçirdi. Kütahya Emniyet Müdürlüğüne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ekipleri aldıkları bir ihbar üzerine Kaçak Emtia (cep telefonu) bulundurmak ve ticaretini yapmak suçundan bir iş yerine operasyon düzenledi. Operasyon kapsamınd

35 adet kaçak cep telefonu ele geçirildi
Kütahya Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ‘Kaçak cep telefonu bulundurmak ve ticaretini yapmak’ suçu kapsamında yaptıkları operasyonda bir iş yerinde 35 adet kaçak cep telefonu ile bir adet ruhsatsız tabanca ele geçirdi.

Kütahya Emniyet Müdürlüğüne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ekipleri aldıkları bir ihbar üzerine Kaçak Emtia (cep telefonu) bulundurmak ve ticaretini yapmak suçundan bir iş yerine operasyon düzenledi. Operasyon kapsamında arama ve inceleme yapılan işyerinde çeşitli markalarda 35 adet kaçak cep telefonu ile ruhsatsız bir adet tabanca ile buna ait fişek ele geçirildi.

KOM Şube Ekipleri malzemelere el koyarken olayla ilgili iş yerinde bulunan iki kişide gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheliler adli makamlarca tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

İLGİLİ HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dış Politika Değerlendirme Toplantısına başkanlık ettiCumhurbaşkanı Erdoğan, Dış Politika Değerlendirme Toplantısına başkanlık ettiTürkiye gemisi Nijerya açıklarında kaçırıldıTürkiye gemisi Nijerya açıklarında kaçırıldıŞırnak’ta birçok bölgeye girişler bir yıl süreyle yasaklandıŞırnak’ta birçok bölgeye girişler bir yıl süreyle yasaklandıŞırnak İl Milli Eğitim Müdürü Nazan Şener asaleten atandıŞırnak İl Milli Eğitim Müdürü Nazan Şener asaleten atandıİletişim Başkanı Altun’tan “militan” söylemine tepkiİletişim Başkanı Altun’tan “militan” söylemine tepki
SIRADAKİ HABER