HaberlerGündem3 ton 860 kilo esrar ele geçirildi

3 ton 860 kilo esrar ele geçirildi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 3 ton 860 kilo esrar ile 99 bin captagon uyuşturucu hap ele geçirildiğini açıkladı.

3 ton 860 kilo esrar ele geçirildi

Alınan bilgilere göre, Kocaeli’nde polisin limandaki bir gemiye operasyon düzenledi. Ekipler, Orta Doğu ülkesinden Akdeniz ülkesine gidecek olan gemide arama yaptı.

Konteynerde inşaat molozları arasında karton kutuların içerisinde 3 ton 860 kilo esrar ile 99 bin captagon uyuşturucu hap ele geçirildi.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Bakan Soylu, ton 860 kilo esrar ile 99 bin captagon uyuşturucu hap ele geçirildiğini belirtti.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER