HaberlerGündem3 gündür haber alınamayan şahıs evde ölü olarak bulundu

3 gündür haber alınamayan şahıs evde ölü olarak bulundu

Gaziantep’te 3 gündür kendisinden haber alınamayan Mehmet Balık, yalnız yaşadığı evinde ölü olarak bulundu.

3 gündür haber alınamayan şahıs evde ölü olarak bulundu

Olay, Şahinbey ilçesi Yeşilevler Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre, 3 gündür kendisinden haber alınamayan Mehmet Balık’a (35) ulaşamayan yakınları, durumu polise bildirdi.

İhbar üzerine Balık’ın yalnız yaşadığı eve gelen polis ekipleri, çilingir yardımı ile kapıyı açarak eve girdi. Evde Mehmet Balık’ı hareketsiz bulan polis durumu sağlık ekiplerine bildirdi. Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde Mehmet Balık’ın öldüğü belirlendi.

Mehmet Balık’ın cenazesi, otopsi işlemleri yapılmak üzere Gaziantep Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER