HaberlerGündem3 bin 500 litre gümrük kaçağı akaryakıt ele geçirildi

3 bin 500 litre gümrük kaçağı akaryakıt ele geçirildi

Gaziantep’te bir işyerine düzenlenen operasyonda 3 bin 500 litre gümrük kaçağı akaryakıt ele geçirilirken 3 şüpheli gözaltına alındı.

3 bin 500 litre gümrük kaçağı akaryakıt ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şehitkamil ilçesi Sani Konukoğlu Bulvarı üzerinde bulunan bir işyerine operasyon düzenlendiği belirtildi.

Operasyonda işyerinde yapılan aramada, 3 bin 500 litre gümrük kaçağı akaryakıt ele geçirildiği ifade edilen açıklamada, 3 şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER