HaberlerGündem29 yıl hapis cezası bulunan şahıs Ağrı'da yakalandı

29 yıl hapis cezası bulunan şahıs Ağrı'da yakalandı

Dolandırıcılık, hırsızlık, kasten adam yaralama gibi 14 ayrı suçtan toplamda 29 yıl cezası bulunan şahıs yakalanarak cezaevine gönderildi.

29 yıl hapis cezası bulunan şahıs Ağrı'da yakalandı

Dolandırıcılık, hırsızlık, kasten adam yaralama gibi 14 suçtan toplamda 29 yıl hapis cezası bulunan C.G, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Amirliği ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar neticesinde tespit edildi.

Asayiş Şube ekipleri tarafından yaşanan kovalamacanın ardından gözaltına alınan C.G, adli mercilere teslim edildi. C.G. çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Öte yandan "Silahlı Terör Örgütüne Üye Olma" suçundan 3 yıl 1 ay 15 gün kesinleşmiş cezası bulunan H.A. isimli şahıs Asayiş Şube Amirliği İlamat ve İnfaz Bürosunca yürütülen çalışmalar neticesinde yakalanarak gözaltına alındı. H.A, hakkında yapılan işlemlerin ardından ilgili mercilere teslim edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER