HaberlerGündem27 ayrı dolandırıcılık suçundan aranan şahıs Balıkesir'de yakalandı

27 ayrı dolandırıcılık suçundan aranan şahıs Balıkesir'de yakalandı

Balıkesir'de "Bilişim Sistemleri Banka veya Kredi Kullanımlarının Araç Olarak Kullanılması Suretiyle Dolandırıcılık ve Dolandırıcılık" suçlarından 2 yıldır aranan F.D. yakalanarak gözaltına alındı.

27 ayrı dolandırıcılık suçundan aranan şahıs Balıkesir'de yakalandı

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığından yapılan yazılı açıklamada, aranan şahısların yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalar kapsamında; "Bilişim Sistemleri Banka veya Kredi Kullanımlarının Araç Olarak Kullanılması Suretiyle Dolandırıcılık ve Dolandırıcılık" suçları başta olmak üzere 27 ayrı suçtan 2 yıldır aranan F.D. ve aynı suçtan 2 ayrı suç kaydı bulunup bir yıldır aranan eşi G.D. isimli şüphelilerin Edremit ilçesi Akçay Mahallesi'nde düzenlenen operasyonla yakalanarak gözaltına alındığı bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER