HaberlerGündem27 ayrı dolandırıcılık suçundan aranan şahıs Balıkesir'de yakalandı

27 ayrı dolandırıcılık suçundan aranan şahıs Balıkesir'de yakalandı

Balıkesir'de "Bilişim Sistemleri Banka veya Kredi Kullanımlarının Araç Olarak Kullanılması Suretiyle Dolandırıcılık ve Dolandırıcılık" suçlarından 2 yıldır aranan F.D. yakalanarak gözaltına alındı.

27 ayrı dolandırıcılık suçundan aranan şahıs Balıkesir'de yakalandı

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığından yapılan yazılı açıklamada, aranan şahısların yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalar kapsamında; "Bilişim Sistemleri Banka veya Kredi Kullanımlarının Araç Olarak Kullanılması Suretiyle Dolandırıcılık ve Dolandırıcılık" suçları başta olmak üzere 27 ayrı suçtan 2 yıldır aranan F.D. ve aynı suçtan 2 ayrı suç kaydı bulunup bir yıldır aranan eşi G.D. isimli şüphelilerin Edremit ilçesi Akçay Mahallesi'nde düzenlenen operasyonla yakalanarak gözaltına alındığı bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER