HaberlerGündem22 gündür kayıp olan kişinin cesedi bulundu

22 gündür kayıp olan kişinin cesedi bulundu

​Elazığ'ın Karakoçan ilçesinde 22 gündür kayıp olan kişinin cesedi karlar içerisinde bulundu.

22 gündür kayıp olan kişinin cesedi bulundu

Karakoçan ilçesine bağlı Sarıcan beldesinde 15 Ocak'tan bu yana kendisinden haber alınamayan ve akli dengesini yerinde olmadığı belirtilen Mustafa Mahmutoğlu'nu arama çalışmaları bugün de devam etti.

Sabah saatlerinde belde sakinlerinin yaptıkları aramada Mahmutoğlu'nun cesedi belde yakınlarında bulunan kayalık yolunda, karların içinde donmuş bir şekilde bulundu.

Karla kapalı olan yolun açılması ile birlikte savcının otopsi için jandarma ekipleri ile birlikte olay yerine gidecekleri öğrenildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER