HaberlerGündem200 polisin katıldığı operasyonda 16 gram esrar ele geçirildi

200 polisin katıldığı operasyonda 16 gram esrar ele geçirildi

Sakarya'nın Sapanca ilçesinde 200 polisin katılımıyla uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda 16 gram esrar ele geçirildi. Gözaltına alınan 13 şüpheliden 3'ü adliyeye sevk edildi.Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Sapanca İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı ortak çalışmada, Gazipaşa Mahallesi Kestanelik mevkiinde, uyuşturucu madde ticareti yapıldığı, sokak satıcısı olarak tabir edilen bazı şahısların yakalanmamak için erkete olarak kullandıkları şah

200 polisin katıldığı operasyonda 16 gram esrar ele geçirildi
Sakarya'nın Sapanca ilçesinde 200 polisin katılımıyla uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda 16 gram esrar ele geçirildi. Gözaltına alınan 13 şüpheliden 3'ü adliyeye sevk edildi.
Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Sapanca İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı ortak çalışmada, Gazipaşa Mahallesi Kestanelik mevkiinde, uyuşturucu madde ticareti yapıldığı, sokak satıcısı olarak tabir edilen bazı şahısların yakalanmamak için erkete olarak kullandıkları şahıslar aracılığı ile satışa hazır vaziyette içimlik olarak adlandırılan uyuşturucu maddeleri sattıkları yönünde bilgiler elde edildi.
Polis, uyuşturucu ticareti yapılan yeri 2 ay süreyle izledi. Yapılan izlemeler sonucunda harekete geçildi.
200 polisin katılımı ile 15 şüpheli şahıs ve 20 ayrı adrese operasyon başlatıldı.
Yapılan aramalarda satışa hazır ve paketlenmiş halde 16 gram esrar maddesi, 1 adet tabanca şarjörü, 1 adet kuru sıkı tabanca ele geçirildi.
İzinsiz mermi ticareti yapmak suçundan aranan 1 şahıs ile uyuşturucu ticareti yaptığı değerlendirilen 13 şahıs gözaltına alındı.
Şüphelilerden 11'i emniyetteki ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. Üç kişi ise adliyeye sevk edildi.

İLGİLİ HABERLER

​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardıYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardı
SIRADAKİ HABER