HaberlerGündem2 İlçe Yemekte Hasret Giderdi

2 İlçe Yemekte Hasret Giderdi

Malatya’nın iki ilçesi; Hekimhan ve Kuluncak yemekte hasret giderdi.

2 İlçe Yemekte Hasret Giderdi
Malatya’nın iki ilçesi; Hekimhan ve Kuluncak yemekte hasret giderdi.

Ankara’da devam eden Malatya Günleri programında Hekimhan ve Kuluncak ilçeleri yemek programı düzenledi. İlçelerin yetkililerinin de yer aldığı yemekte, Ankara’daki Hekimhan ve Kuluncak ilçeleri doğumlu olanlar, hemşerileri ile hasret giderdi.

Hekimhanlıların yemeği Hacettepe Park Lokantası’nda verilirken, yemeğe; Kaymakam Mesut Çoban, ilçe ve belde belediye başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Ankara Park Lokantası’nda Kuluncak ilçesinin verdiği yemeğe ise kaymakam Hasan Gündoğdu, belediye başkanları, bürokratlar, sivil toplum kuruluş temsilcileri katıldı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER