HaberlerGündem16 piton 38 kertenkele 53 örümcek ele geçirildi

16 piton 38 kertenkele 53 örümcek ele geçirildi

​Kocaeli’nin İzmit ilçesinde bir evde yapılan aramada beslenmesi ve satışı yasak olan hayvanları besleyen kişi hakkında ise adli işlem başlatıldı.

16 piton 38 kertenkele 53 örümcek ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, 16 adet piton, 38 adet kertenkele, 53 adet örümcek ve 2 adet kurbağa ele geçirildiği belirtildi.

Açıklamada, İzmit'in Yahya Kaptan Mahallesinde bir ikamette yapılan aramada; 16 piton yılan, 38 değişik cinslerde kertenkele, 53 adet değişik cinslerde örümcek, 2 kurbağa ele geçirildiği ifade edildi.

Satışı ve beslenmesi yasak olan hayvanlara el konulurken hayvanları besleyen kişi hakkında adli işlemler yapıldı.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER