HaberlerGündem16 piton 38 kertenkele 53 örümcek ele geçirildi

16 piton 38 kertenkele 53 örümcek ele geçirildi

​Kocaeli’nin İzmit ilçesinde bir evde yapılan aramada beslenmesi ve satışı yasak olan hayvanları besleyen kişi hakkında ise adli işlem başlatıldı.

16 piton 38 kertenkele 53 örümcek ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, 16 adet piton, 38 adet kertenkele, 53 adet örümcek ve 2 adet kurbağa ele geçirildiği belirtildi.

Açıklamada, İzmit'in Yahya Kaptan Mahallesinde bir ikamette yapılan aramada; 16 piton yılan, 38 değişik cinslerde kertenkele, 53 adet değişik cinslerde örümcek, 2 kurbağa ele geçirildiği ifade edildi.

Satışı ve beslenmesi yasak olan hayvanlara el konulurken hayvanları besleyen kişi hakkında adli işlemler yapıldı.  

İLGİLİ HABERLER

Adıyaman'da 2020 yılında bin 934 nikâh kıydıAdıyaman'da 2020 yılında bin 934 nikâh kıydıŞanlıurfa’da İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı gerçekleştiŞanlıurfa’da İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı gerçekleştiİstanbulkart'a HES kodu eşleşmesi yapamayan vatandaşlar toplu taşımaya binemediİstanbulkart'a HES kodu eşleşmesi yapamayan vatandaşlar toplu taşımaya binemediİstanbul'da "Değnekçilik" yapan şahıs yakalandıİstanbul'da "Değnekçilik" yapan şahıs yakalandıUyuşturucu ve kaçak sigara ele geçirildi: 26 gözaltıUyuşturucu ve kaçak sigara ele geçirildi: 26 gözaltı
SIRADAKİ HABER