HaberlerGündem15 ayrı suçtan aranması bulunan şüpheli gözaltına alındı

15 ayrı suçtan aranması bulunan şüpheli gözaltına alındı

​İstanbul'da daha önce 16 üyesi gözaltına alınan ve 15 ayrı suçtan arama kaydı bulunan örgütünün lideri yakalandı.

15 ayrı suçtan aranması bulunan şüpheli gözaltına alındı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Ümraniye, Ataşehir, Kadıköy ve Sarıyer ilçeleri başta olmak üzere kent genelinde farklı suç eylemlerine karışan ve 19 Haziran 2020 günü yapılan operasyon sonucu 16 üyesi gözaltına alınan "Nurçinler" suç örgütünün lideri olan ve 15 farklı konudan suç kaydı ile 8 ayrı suçtan aranma kaydı bulunan A.N. isimli şahsın gözaltına alındığı bildirildi.

Ümraniye ilçesinde bir sitede bulunduğu tespit edilen A.N. yakalandığı ve ikametinde yapılan aramalarda ise; bir adet ruhsatsız tabanca, 14 adet fişek ve 2,5 gram esrar maddesi ele geçirildiği ifade edildi.

Göztına alanan zanlının 10 Aralık 2020 tarihinde sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildiği kaydedildi.  

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER