HaberlerGündem13 yaşındaki çocuğa çarpan sürücü kaçtı

13 yaşındaki çocuğa çarpan sürücü kaçtı

İzmir’in Karabağlar ilçesinde, karşıdan karşıya geçmek isteyen 13 yaşındaki çocuk, bir arabanın çarpması sonucu yaralandı.

13 yaşındaki çocuğa çarpan sürücü kaçtı
İzmir’in Karabağlar ilçesinde, karşıdan karşıya geçmek isteyen 13 yaşındaki çocuk, bir arabanın çarpması sonucu yaralandı.

Kaza, Yeşillik Caddesi 450 numara önünde meydana geldi. Mustafa Karatoprak’a, iddiaya göre yolun karşısına geçmeye çalıştığı sırada Gaziemir yönüne giden, sürücüsü ve plakası henüz belirlenemeyen bir araba çarptı. Karatoprak, savrularak yan taraftan geçen H.A. yönetimindeki dolmuşun arka tekerleğinin altına düştü. Dolmuş şoförü de farketmeyip üstünden geçti. Ağır yaralanan çocuğu gören çevredeki vatandaşlar yardıma koştu. Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Mustafa Karatoprak'ın durumunun ağır olduğu öğrenildi. H.A., ifadesinin alınması için polis merkezine götürüldü. Çarpıp kaçan sürücünün bulunması için de çalışma başlatıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandıMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandı
SIRADAKİ HABER