HaberlerGündem12 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs yakalandı

12 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs yakalandı

Gaziantep'te 4 ayrı “uyuşturucu madde ticareti yapmak” suçundan 12 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs yakalandı.

12 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, S.S’nin merkez Şahinbey ilçesinin Güneş Mahallesindeki bir evde olduğunun tespit edildiği belirtildi.

Söz konusu eve düzenlenen operasyonda S.S’nin gözaltına alındığı belirtilen açıklamada, 4 ayrı “uyuşturucu madde ticareti yapmak” suçundan 12 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası ile arandığının tespit edildiği bildirildi.

Gözaltına alınan S.S’nin işlemleri yapılmak üzere emniyete götürüldüğü ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER