HaberlerGündemYola çıkan otobüsler terminallere geri döndü

Yola çıkan otobüsler terminallere geri döndü

Önceki gün gece saatlerinde başlayan kar yağışı, Afyonkarahisar- Konya karayolunu ulaşıma kapattı. Birçok yolcu, Konya’nın Ilgın ilçesinde mahsur kalırken Ege Bölgesi ile doğu illeri arasında çalışan yolcu otobüsleri de yola çıktıkları...

Yola çıkan otobüsler terminallere geri döndü
Önceki gün gece saatlerinde başlayan kar yağışı, Afyonkarahisar- Konya karayolunu ulaşıma kapattı. Birçok yolcu, Konya’nın Ilgın ilçesinde mahsur kalırken Ege Bölgesi ile doğu illeri arasında çalışan yolcu otobüsleri de yola çıktıkları terminallere geri döndü.

    Doğu ile Ege Bölgesi'ni birbirine bağlayan D300 karayolunun 11. paftasında yol tamamen ulaşıma kapanırken yolcu otobüsleri terminallerden çıkış yapamadı. Karayolunun ilk kapandığı saatlerde ise İzmir, Afyonkarahisar, Akşehir terminallerinden çıkan otobüsler trafik ekipleri tarafından uyarılarak terminallere geri döndürüldü.

    Akşehir terminalindeki bir firmanın yetkilisi Lütfi Ökesli, salı günü gece saat 22.00’dan itibaren yolcu otobüslerinin Afyonkarahisar- Konya arasında çalışmadığını belirtti. Birçok biletli yolcunun da mağdur olduğunu kaydetti.

    Karayolları yetkileri, Ilgın’da çalışmaların gece saatlerine kadar devam edeceğini ifade etti.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER