HaberlerGündemTHY’den yolcu şikayetine cevap: Sayın Yavş.k Yavş.koğlu

THY’den yolcu şikayetine cevap: Sayın Yavş.k Yavş.koğlu

THY müşterisinin şikayet dilekçesine aldığı cevap sosyal medyada olay oldu. Cevapta şikayetçinin ismi yerinde ’Sayın Yavş.k Yavş.koğlu’ yazması tepkiyle karşılandı.Postmedya.com’da yer alan habere göre THY uçağı ile İstanbul’dan...

THY’den yolcu şikayetine cevap: Sayın Yavş.k Yavş.koğlu
THY müşterisinin şikayet dilekçesine aldığı cevap sosyal medyada olay oldu. Cevapta şikayetçinin ismi yerinde ’Sayın Yavş.k Yavş.koğlu’ yazması tepkiyle karşılandı.

Postmedya.com’da yer alan habere göre THY uçağı ile İstanbul’dan İzmir’e gidecek olan Kutsal Bayraktar, 23 Kasım 2014 tarihli bileti için internetten online check-in yaptırdı. Fakat biletini almak için satış noktasına gittiğinde kendisinin check-in’inin bulunmadığı, sistemin başkasını öne aldığı söylendi ve biletinin başkasına verildiği aktarıldı. Ardından Bayraktar THY’ye yönelik bir şikayet dilekçesi yazdı ve 300 lira ödeyip yeni bir bilet alarak İstanbul’a geldi. Bayraktar. dilekçesini yazmasının üzerinden 1 gün geçmeden ilgililerin cevap vermemesini Twitter’dan tenkit etti. Sonrasında THY kendisine Twitter’dan dönerek uçuş bilgilerini talep etti ve kendisine şikayetiyle ilgili olarak bir e-mail attı.

Bu e-mail standart bir ‘şikayetiniz alındı’ e-mailiydi fakat isim yerinde ‘Sayın Kutsal Bayraktar’ yerine, ‘Sayın Yavş.k Yavş.koğlu’ yazıyordu.
Yazıyı gören yolcu kendisine gelen bu maili sosyal medyadan paylaştı. Attığı tweet kısa sürede 400’ü aşkın retweet aldı.
Habere göre, THY kaynakları konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada olayın doğruluğunu teyit etti. Ayrıca THY twitter hesabından ilgili personelle ilgili olarak işlem başlatılacağını duyurdu.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER