HaberlerGündemŞehit savcının adı İstanbul Adliyesi'ne verilecek

Şehit savcının adı İstanbul Adliyesi'ne verilecek

Başbakan Ahmet Davutoğlu, İstanbul Adliyesi'nin adının Mehmet Selim Kiraz Adalet Sarayı olarak değiştirileceğini söyledi.

Şehit savcının adı İstanbul Adliyesi'ne verilecek
Başbakan Davutoğlu şehit edilen savcının Eyüp Sultan'da yapılan cenaze töreninin ardından açıklama yaptı. Davutoğlu Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı’nda rehin alındıktan sonra şehit edilen savcı Mehmet Selim Kiraz’ın isminin bu adliyeye verileceğini açıkladı. (cihan)

İLGİLİ HABERLER

​Mardin’de Filistin yararına “Hayır Çarşısı” açıldı​Mardin’de Filistin yararına “Hayır Çarşısı” açıldıDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus YazgilGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus Yazgil​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldı
SIRADAKİ HABER