HaberlerGündemOrmanda hayvanlarca parçanmış ceset bulundu

Ormanda hayvanlarca parçanmış ceset bulundu

Beykoz’da, yol çalışması yapan işçiler hayvanlar tarafından parçalandığı tahmin edilen bir ceset buldu. Kimliği belirsiz cesedin, öldürüldükten sonra ormana gömülmüş olabileceği belirtildi. Riva Yolu üzerindeki Mahmut Şevket Paşa...

Ormanda hayvanlarca parçanmış ceset bulundu
Beykoz’da, yol çalışması yapan işçiler hayvanlar tarafından parçalandığı tahmin edilen bir ceset buldu. Kimliği belirsiz cesedin, öldürüldükten sonra ormana gömülmüş olabileceği belirtildi.

Riva Yolu üzerindeki Mahmut Şevket Paşa Köyü’nde yol çalışması yapan işçiler, ormanda parçalanmış bir ceset görünce polise haber verdi. Söz konusu adrese gelen polis ekipleri, cesedin çevresinde geniş güvenlik önlemi aldı. Bu nedenle, olayı görüntülemek isteyen gazetciler ile polis arasında zaman zaman tartışmalar yaşandı. Bir polis amirinin gazetecileri ‘emre itaatsizlikten’ işlem yapmakla tehdit etmesi dikkat çekti. Gazeteciler daha sonra polis tarafından ormanlık alandan çıkarıldı.

Polisin yaptığı ilk incelemelerde cesedin bir erkeğe ait olduğu, bir kolu hariç diğer kısımlarının vahşi hayvanlar tarafından yendiği belirlendi. Kimliğinin belirlenmesi için kayıp müracaatlarını incelemeye alan polisin ormanlık alandaki çalışmaları sürüyor. Beykoz Cumhurriyet Savcısı Ahmet Erdik, ceset çevresinde incelemelerde bulundu. Daha sonra gazetecilerin sorularını cevaplandıran Erdik, “Konu cinayete benziyor. Ceset tanımaz halde olduğu için kimlik tespiti yapılamadı. İncelemelerimiz sürüyor.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER