HaberlerGündemOkan Bayülgen'in gafı karşısında ne diyeceğini şaşırdı

Okan Bayülgen'in gafı karşısında ne diyeceğini şaşırdı

Star TV ekranlarında canlı olarak yayınlanan Okan Bayülgen'in yeni programı Dada Dandinista'nın konuklarından Ayça Varlıer, Bayülgen'in yaptığı gaf karşısında ne diyeceğini şaşırdı. Eski aşk hayatından konu açan Okan Bayülgen, Varlıer'e zor anlar yaşattı.

Okan Bayülgen'in gafı karşısında ne diyeceğini şaşırdı
Ünlü komedyen, Ayça Varlıer'e eski sevgilisini hatırlatınca canlı yayında ne yapacağını şaşıran Varlıer, konuyu toparlamaya çalışsa da çok zor anlar yaşadı.
 
Star Tv'de Okan Bayülgen'in sunduğu Dada Dandinista'nın dün geceki konusu aşk acısıydı.
 
KONUYU TOPARLAMAYA ÇALIŞTI
 
Bayülgen Ayça Varlıer'in eski sevgilisine değinince olanlar oldu. Canlı yayında ne yapacağını şaşıran Varlıer, 'Öyle bir şey yok Okan' diyerek konuyu toparlamaya çalışsa da zor anlar yaşadığı dikkatlerden kaçmadı. Okan'ın sözleri üzerine Varlıer, 'Çok güzel bir ilişkim var' diyerek konuyu toparlamaya çalıştı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER