HaberlerGündemÖğrenciler dersteyken okul yandı

Öğrenciler dersteyken okul yandı

Şanlıurfa’da öğrencilerin derste olduğu sırada okul yandı. Kısa sürede öğrenciler tahliye edildi. Paniğe neden olan yangında ayağına alev halindeki odun parçası düşen bir itfaiye eri yaralandı.

Öğrenciler dersteyken okul yandı

Şanlıurfa’nın Eyübiye ilçesi Direkli Mahallesinde Akşemsettin Okulunun çatısı yandı. Bilinmeyen bir nedenle çatıda çıkan yangın 500 öğrencinin eğitim gördüğü okulda paniğe neden oldu. Yangının fark edilmesi üzerine kısa sürede öğrenciler tahliye edildi. İhbar üzerine çok sayıda itfaiye ekibi yangının çıktığı okula sevk edildi. İtfaiyenin müdahalede zorlandığı yangın mahalleliye de panik yaşattı.

Yangına müdahale eden bir itfaiye eri yanar durumdaki odun parçasının ayağına düşmesi üzerine yaralandı. Yaralı personele ilk müdahale olay yerinde yapıldı. Yaralı personel daha sonra ambulansla Balıklıgöl Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yangın ile ilgili soruşturma başlatıldı. (cihan)

İLGİLİ HABERLER

Yılın ilk Milli Güvenlik Kurulu toplantısı bugünYılın ilk Milli Güvenlik Kurulu toplantısı bugünMeteorolojiden bazı bölgelere "kuvvetli rüzgâr ve fırtına" uyarısıMeteorolojiden bazı bölgelere "kuvvetli rüzgâr ve fırtına" uyarısıTSK'nın Aden Körfezi'ndeki görev süresi uzatıldıTSK'nın Aden Körfezi'ndeki görev süresi uzatıldıAİÇÜ Rektörü Karabulut ile SERKA Genel Sekreteri Taşdemir protokol imzaladıAİÇÜ Rektörü Karabulut ile SERKA Genel Sekreteri Taşdemir protokol imzaladıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısıMalatya için şiddetli rüzgâr ve fırtına uyarısı
SIRADAKİ HABER