HaberlerGündemOğlu polis okulundan atılan anne, polisleri görünce bayıldı

Oğlu polis okulundan atılan anne, polisleri görünce bayıldı

Polis koleji ve akademilerinin kapatılması burada öğrenim gören öğrenciler ile ailelerini mağdur etti. Ankara Polis Akademisi Başkanlığı önünde kapatma kararına tepki için toplanan kalabalığın içinde yer alan oğlu okuldan atılan bir anne, polisleri karşısında görünce fenalaşarak bayıldı.

Oğlu polis okulundan atılan anne, polisleri görünce bayıldı
Tepki için çocuklarına ait 'kepleri havaya fırlatan aileler eylem sonrası dağılmaya başladı. Anca bu esnada eylemleri için önlem alan yol kenarında bekleyen polisleri görünce fenalık geçirdi. Bayılıp yere düşen ve ağlayan anneye beraberindeki diğer kişiler yardım etti. Kadın "Çocuğum yandı, bitti. Polis arabalarına bakamıyorum" diye çığılık atıp, feryat etti. Yardım eden bir vatandaş ise kadının polis üniforması görünce böyle yaptığını söyledi ve çevrede görevli polislerin olay yerinden uzaklaşmasını istedi. Diğer aileler “Dimdik ayakta duracaksın. Herkese inat ayakta duracaksın’ diye kadını teselli etmeye çalıştı. (CİHAN)

İLGİLİ HABERLER

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ'a saldırı soruşturmasında yeni gelişmeGelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ'a saldırı soruşturmasında yeni gelişmeDEAŞ operasyonunda 3 gözaltıDEAŞ operasyonunda 3 gözaltıBalıkesir'de yapılan asayiş uygulamalarında 26 kişi gözaltına alındıBalıkesir'de yapılan asayiş uygulamalarında 26 kişi gözaltına alındıYolcu otobüsünde uyuşturucu madde ele geçirildiYolcu otobüsünde uyuşturucu madde ele geçirildiTürkiye'de Covid-19 nedeni ile 153 kişi vefat etti, 6 bin 289 yeni vaka tespit edildiTürkiye'de Covid-19 nedeni ile 153 kişi vefat etti, 6 bin 289 yeni vaka tespit edildi
SIRADAKİ HABER