HaberlerGündemNehir’in babası: Kızımın kaderinde bu vardı

Nehir’in babası: Kızımın kaderinde bu vardı

Van’da, 4,5 ay önce kaybolan 4 yaşındaki Nehir Aslan'ın cesedi otopsi için İstanbul adli Tıp Kurumu’na getirildi. İşlemler için İstanbul’a gelen baba Erkan Aslan, “Nehir’in kaderinde bu vardı. Allah’ın takdiri.” dedi.

Nehir’in babası: Kızımın kaderinde bu vardı
Van’ın Gürpınar ilçesi Kırkgeçit Mahallesi'nde 4,5 ay önce kaybolan 4 yaşındaki Nehir Aslan'ın cesedi, evinin yakınındaki bir su arkının içinde bulunmuştu. Minik Nehir’in cenazesi otopsi işlemleri için İstanbul Adli Tıp Kurumu’na getirilmişti. İşlemler için İstanbul’a gelen baba Erkan Aslan cenazeyi yarın alacaklarını söyledi. Adli Tıp Kurumu’na gelerek görüşen baba Aslan, kızının öldüğü yere kendisinin gittiğine inandığını belirterek, şöyle konuştu: “Adli Tıp Kurumu başkanıyla görüştüm. Ekibiyle beraber oturduk konuştuk. Son 3 gündür gece gündüz çalıştıklarını söylediler. En geç yarın cenazeyi alabileceğimizi söyledi. Bana göre Nehir oraya kendisi gitti. Zaten burada belli olacak her şey. Çalışmalar titizlikle devam ediyor. Bulunduğu yer defalarca aranmıştı. Orada insanlar gece gündüz arama yaptılar. Allah’ın takdiri, göstermeyen Allah göstermedi. Bir kaşık suda boğuldu. Kaderinde bu varsa, budur. Aklımda hiçbir soru işareti yok, hani acaba Nehir öldürüldü mü? Kaderinde bu vardı. Kaderi o yarım metre yerdi.” (cihan)

İLGİLİ HABERLER

Meteorolojiden Bitlis için fırtına ve çığ uyarısıMeteorolojiden Bitlis için fırtına ve çığ uyarısıAnkara Valiliğinden vatandaşlara "buzlanma ve don" uyarısıAnkara Valiliğinden vatandaşlara "buzlanma ve don" uyarısıÇöken binanın altında kalan kadın hayatını kaybettiÇöken binanın altında kalan kadın hayatını kaybettiMARSU’dan, birer gün arayla aynı aboneye iki fatura haberine ilişkin açıklamaMARSU’dan, birer gün arayla aynı aboneye iki fatura haberine ilişkin açıklamaÇöken binanın altında kalan anne ve 3 çocuğu yaralandıÇöken binanın altında kalan anne ve 3 çocuğu yaralandı
SIRADAKİ HABER