HaberlerGündemModern dilenci kamerada

Modern dilenci kamerada

Şişli'de, trafikte bekleyen sürücü ve vatandaşlardan 'hastam var, yardım edin!' sözleriyle para alan kadın kameralara yakalandı. Görüntülendiğini fark eden düzgün giyimli kadın, basın mensuplarına küfretti.

Modern dilenci kamerada

Zincirlikuyu'da trafiğin yoğun olduğu mekanları mesken tutan bir kadın, düzgün giyimi ile dikkat çekiyor. Cihan kamerası tarafından kaydedilen görüntülerde kadın, kırmızı ışıkta bekleyen araçların sürücülerine yaklaşarak, 'Hastam var' numarası ile para istiyor. Kadının numara yaptığını anlayanlar yardım etmiyor, anlamayanlar ise para yardımında bulunuyor. Kadının yardım etmeyenlerin arkasından tepki göstermesi de dikkatlerden kaçmıyor.

Öte yandan gazetecilerin araçlarına yaklaşan kadın, aracın içindeki haber ekibinin 'Hayırdır, hastanız mı var?' sorusundan şüphelendi. Kameranın kendisini çektiğini fark eden kadın, kameraya çantası ile çarptıktan sonra basın mensuplarına küfretti. Dolandırıcı kadın daha sonra olay yerinden uzaklaştı. (cihan)

İLGİLİ HABERLER

Otomobilden hırsızlık yapan şüpheli tutuklandıOtomobilden hırsızlık yapan şüpheli tutuklandıKısıtlamadan muaf listesi genişletildiKısıtlamadan muaf listesi genişletildiCumhurbaşkanı Erdoğan İtalya Başbakanı Conte ile görüştüCumhurbaşkanı Erdoğan İtalya Başbakanı Conte ile görüştüDiyanet İşleri Başkanı Erbaş, Suriye İslam Meclisi Başkanı Rufai ile görüştüDiyanet İşleri Başkanı Erbaş, Suriye İslam Meclisi Başkanı Rufai ile görüştüTürkiye'de 169 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiTürkiye'de 169 kişi daha Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti
SIRADAKİ HABER