HaberlerGündemMısır tarlasında yakılarak öldürülen şahıslar Suriyeli çıktı

Mısır tarlasında yakılarak öldürülen şahıslar Suriyeli çıktı

Mardin’in Kızıltepe ilçesine bağlı Hacılar köyü mevkiinde mısır tarlasında cesetleri bulunan şahısların Suriyeli oldukları belirlendi. Söz konusu şahısların Mahmut Muhammed (32) ile Abdurrahman Muhammed (17) isimli kardeşler olduğu...

Mısır tarlasında yakılarak öldürülen şahıslar Suriyeli çıktı
Mardin’in Kızıltepe ilçesine bağlı Hacılar köyü mevkiinde mısır tarlasında cesetleri bulunan şahısların Suriyeli oldukları belirlendi.
Söz konusu şahısların Mahmut Muhammed (32) ile Abdurrahman Muhammed (17) isimli kardeşler olduğu öğrenildi. Söz konusu şahısların ilk önce kafalarından kurşunlandığı daha sonra yakıldığı öğrenildi.

Hacılar köyü Mevkisinde mısır tarlasında cesetler bulunduğu ihbarı ile olay yerine giden jandarma yanmış cesetlerle karşılaştı. Olay yeri inceleme ekipleri yaptıkları ilk incelemeden sonra cesetleri Kızıltepe’ye Devlet Hastanesine kaldırıldı. Öldürülen şahısları yakınları hastaneye geldi. Öldürülen kardeşlerin inşaatlarda çalıştıkları bilgisi alındı. Şahısların 2 günden bu yana kayıp olduğu dile getirildi.

Olay ile ilgili soruşturma sürüyor.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER