HaberlerGündemMısır tarlasında yakılarak öldürülen 2 erkek cesedi bulundu

Mısır tarlasında yakılarak öldürülen 2 erkek cesedi bulundu

Mardin’in Kızıltepe ilçesine bağlı Hacılar köyü mevkinde bir mısır tarlasında yakılarak öldürülen 2 erkek cesedi bulundu. Bir ihbar üzerine olay yerine giden jandarma ekipleri incelemelerde bulundu. Kızıltepe ilçesine yaklaşık 40 kilometre...

Mısır tarlasında yakılarak öldürülen 2 erkek cesedi bulundu
Mardin’in Kızıltepe ilçesine bağlı Hacılar köyü mevkinde bir mısır tarlasında yakılarak öldürülen 2 erkek cesedi bulundu.

Bir ihbar üzerine olay yerine giden jandarma ekipleri incelemelerde bulundu. Kızıltepe ilçesine yaklaşık 40 kilometre uzaklıkta ve Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesi sınırında bulunan tarlada yanmış kişilerin kimlikleri araştırılıyor.

Söz konusu şahısların Suriyeli olabileceği ve birkaç gün önce kayboldukları iddiası üzerinde duruluyor. Ancak söz konusu iddia resmi makamlarca doğrulanmadı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER