HaberlerGündemMarmara Üniversitesi'inde öğrenci kavgası: 3 yaralı

Marmara Üniversitesi'inde öğrenci kavgası: 3 yaralı

Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü'nde karşıt görüşlü öğrenciler arasında çıkan bıçaklı ve sopalı kavgada 3 öğrenci yaralandı. Yaralılar Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Marmara Üniversitesi'inde öğrenci kavgası: 3 yaralı
Alınan bilgiye göre, Göztepe Kampüsü'nde karşıt görüşlü iki öğrenci grubu arasında bilinmeyen bir nedenle kavga çıktı. Kavganın büyümesi üzerine taraflar bıçak ve sopa kullandı. Çıkan olaylarda 3 öğrenci çeşitli yerlerinden yaralandı. Yaralılar Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Polisin devreye girmesi üzerine diğer öğrenciler de dağıldı. (cihan)

İLGİLİ HABERLER

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ'a saldırı soruşturmasında yeni gelişmeGelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ'a saldırı soruşturmasında yeni gelişmeDEAŞ operasyonunda 3 gözaltıDEAŞ operasyonunda 3 gözaltıBalıkesir'de yapılan asayiş uygulamalarında 26 kişi gözaltına alındıBalıkesir'de yapılan asayiş uygulamalarında 26 kişi gözaltına alındıYolcu otobüsünde uyuşturucu madde ele geçirildiYolcu otobüsünde uyuşturucu madde ele geçirildiTürkiye'de Covid-19 nedeni ile 153 kişi vefat etti, 6 bin 289 yeni vaka tespit edildiTürkiye'de Covid-19 nedeni ile 153 kişi vefat etti, 6 bin 289 yeni vaka tespit edildi
SIRADAKİ HABER