HaberlerGündemKubbede namaz kıldı

Kubbede namaz kıldı

Bahçelievler’de, bir caminin kubbesinde tamirat çalışması yapan işçi, namazını da kubbenin üzerinde kıldı. Bu ilginç görüntü,caminin yakınındaki bir binada ikamet eden vatandaşlarca kaydedildi.

Kubbede namaz kıldı
Şirinevler meydanında bulunan Cengiz Topel Camii’nin kubbesinde tamirat ve tadilat çalışması başlatıldı. Burada çalışan işçi, namaz vakti gelince işini bırakıp kubbenin üzerinde namaza durdu. Kıbleye doğru dönüp namazını kubbe üzerinde eda eden işçiyi, çevre bir binada ikamet eden vatandaşlar görüntüledi. Namazın ardından görüntülendiğini gören işçi, vatandaşa el sallayarak işine devam etti. (cihan)

İLGİLİ HABERLER

​Mardin’de Filistin yararına “Hayır Çarşısı” açıldı​Mardin’de Filistin yararına “Hayır Çarşısı” açıldıDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus YazgilGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus Yazgil​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldı
SIRADAKİ HABER