HaberlerGündemKonya beyaz örtüye büründü

Konya beyaz örtüye büründü

Konya’da sabahın erken saatlerinde etkili olan kar yağışı kısa bir sürede şehri beyaza bürüdü. Vatandaşlar, yılın ilk karını heyecanla karşıladı ve sokaklara çıkarak karın keyfini çıkardı.     Konyalılar, güne...

Konya beyaz örtüye büründü
Konya’da sabahın erken saatlerinde etkili olan kar yağışı kısa bir sürede şehri beyaza bürüdü. Vatandaşlar, yılın ilk karını heyecanla karşıladı ve sokaklara çıkarak karın keyfini çıkardı.

    Konyalılar, güne beyaz örtüyle uyandı. Mevsimin ilk karını sevinçle karşılayan Konyalılar, park ve bahçelere çıkarak kar topu oyunları oynadı. Vatandaşlar özellikle Alaaddin Tepesi, Mevlana Müzesi çevresi ve Zafer’de yılın ilk kar topu oyunlarını oynadı.

    UÇAK SEFERLERİ İPTAL EDİLDİ

    Konya’da etkili olan kar yağışı ile birlikte şehri beyaz örtü kapladı. Kar kalınlığı yaklaşık 5 santimetreye ulaşırken olumsuz hava koşulları nedeniyle Konya’ya uçak seferleri iptal edildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER