HaberlerGündemİstanbul Üniversitesi’nde müdahale: 21 gözaltı

İstanbul Üniversitesi’nde müdahale: 21 gözaltı

İstanbul Adalet Sarayı'ndaki rehine olayına karışan ve ölü ele geçirilen terörist Şafak Yayla’yı anmak için İstanbul Üniversitesi'nde yapılacak etkinliğe polis izin vermedi. Polis 6’sı kadın 21 kişiyi gözaltına aldı.

İstanbul Üniversitesi’nde müdahale: 21 gözaltı
Rehine operasyonunda ölü ele geçirilen terörist Şafak Yayla’yı anmak için İstanbul Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi ve Hukuk Fakültesi’nde yapılan etkinliğe okulun güvenlik görevlileri izin vermedi. Yaşanan arbede sonrası okula çevik kuvvet polisi çağrıldı. Polis ekipleri 6’sı kadın 21 kişiyi yaka paça gözaltına aldı. Gözaltına alınan şahıslar Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirildi. Şahıslar sorgulanmak üzere İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. (cihan)

İLGİLİ HABERLER

​Mardin’de Filistin yararına “Hayır Çarşısı” açıldı​Mardin’de Filistin yararına “Hayır Çarşısı” açıldıDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus YazgilGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus Yazgil​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldı
SIRADAKİ HABER