HaberlerGündemHocaefendi'den şehit savcı Kiraz'a taziye

Hocaefendi'den şehit savcı Kiraz'a taziye

Fethullah Gülen Hocaefendi, İstanbul'daki Çağlayan Adalet Sarayı'nda teröristler tarafından şehit edilen Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz için taziye mesajı yayınladı.

Hocaefendi'den şehit savcı Kiraz'a taziye

Şehit edilen savcı Kiraz için rahmet dileyen Hocaefendi, ailesi, yakınları ve adalet camiasına başsağlığı dileğinde bulundu.

İşte Hocaefendi'nin o mesajı;

"Istırap verici pek çok hadiseyi art arda göğüslemek durumunda kaldığımız bu sıkıntılı günlerde, hayatını adalet ve hakkaniyete adayan değerli yargı mensuplarımızdan, menfur bir terör saldırısıyla vazife başında şehit edilen Cumhuriyet Savcımız Mehmet Selim Kiraz Beyefendi’ye Cenab-ı Erhamürrahim’den rahmet ve mağfiret diler, eşi ve çocuklarına, ailesine, çalışma arkadaşlarına ve adalet camiasına başsağlığı dilerim.

Ülkemizde barış ve huzura darbe vurmak isteyen karanlık ellere fırsat verilmemesi ve menfur cinayetlerin ardındaki asıl faillerin ortaya çıkarılması en büyük dileğimizdir.

Cenab-ı Hak’tan memleketimizi huzur ve itminan dolu günlere eriştirmesini niyaz ederim." (cihan)

İLGİLİ HABERLER

​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduKovancılar Merkez Camii'nin temeline ilk kazma vurulduYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardıYola çıkan kız çocuğunu araçların altında kalmaktan şehir içi şoförü kurtardı
SIRADAKİ HABER