HaberlerGündemHidayet Karaca: Gelecek günler, ülkemiz adına güzel olacak

Hidayet Karaca: Gelecek günler, ülkemiz adına güzel olacak

Medyayı hedef alan operasyon kapsamında Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca, gelecek günlerin Türkiye adına güzel olacağını söyledi.

Hidayet Karaca: Gelecek günler, ülkemiz adına güzel olacak
Silivri Cezaevi'nde tutuklu bulunan Hidayet Karaca, cezaevinde açık görüşte ailesiyle hasret giderdi. Çıkışta basın mensuplarına konuşan Hidayet Karaca'nın eşi Şule Karaca, eşi Hidayet Karaca'nın düşüncelerini aktardı. Eşinin moralinin gayet iyi olduğunu belirten Şule Karaca, "Hidayet Bey sevenlerine selam söyledi. Kitap yazmaya devam ediyor. Genel olarak aileyle ilgili konuştuk. Diğer aile bireyleri de buradaydı anne baba hasret giderdik biliyorsunuz ayda bir kez açık görüş oluyor. Ülke gündemi yoğun biliyorsunuz. Umutlu kendisi. 'İnşallah her şey düzelecek' diyor. Gelecek günler güzel olacak inşallah ülkemiz adına. O ümitle bekliyoruz diyor." ifadelerini kullandı. (cihan)

İLGİLİ HABERLER

Tarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandıMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandı​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklaması​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklaması
SIRADAKİ HABER