HaberlerGündemHavalimanında yine tuvalet taştı

Havalimanında yine tuvalet taştı

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nin en alttaki metro katında bulunan bir tuvalet taştı. Görevliler çekçekler ve vidanjörlerle taşan lağım sularını temizlemeye çalıştı. Yolcular ise çalışmaları dikkatle izledi. Yaklaşık bir...

Havalimanında yine tuvalet taştı
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nin en alttaki metro katında bulunan bir tuvalet taştı. Görevliler çekçekler ve vidanjörlerle taşan lağım sularını temizlemeye çalıştı. Yolcular ise çalışmaları dikkatle izledi. Yaklaşık bir ay önce de aynı yerde taşan tuvalet nedeniyle yolcular zor anlar yaşamıştı.

TAV işletmesi, havalimanında taşan tuvaletle ilgili bir açıklama yaptı. Açıklamada, metro katında bulunan bayanlar tuvaletinin atılan yabancı madde nedeniyle taştığı belirtildi. Sabah saatlerinde taşma nedeniyle tuvaletin ve yüzlerce yolcunun gelip geçtiği metroya giden koridorun lağım suyu içinde kaldığı ifade edildi.

Görevlileri tarafından yaklaşık bir saat süren çalışma sonucu taşan lağım suları temizlendi. Yolcular ise taşan tuvaletin yanındaki asansörleri bir süre kullanamadı. Yapılan temizliğin ardından metro katı kullanılmaya başlandı.

Yaklaşık bir ay öncede aynı yerde erkekler tuvaleti taşmış yolcular bir süre mağdur olmuştu.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER