HaberlerGündemGözaltına alınan polis: Zalimler sarayda da olsa zindanda gibi yaşar

Gözaltına alınan polis: Zalimler sarayda da olsa zindanda gibi yaşar

Yolsuzlukları soruşturan polislere yönelik operasyon kapsamında gözaltına alınan emniyet mensupları, sağlık kontrolü için sabah saatlerinde Bayrampaşa Devlet Hastanesi'ne getirildi. Polislerden biri hastane çıkışında, "Zalimler sarayda da olsa zindanda gibi yaşar, mazlumlar zindanda da olsa sarayda gibi yaşar" dedi.

Gözaltına alınan polis: Zalimler sarayda da olsa zindanda gibi yaşar
İki otobüsle getirilen polislerin hastaneye giriş ve çıkış yaptıkları sırada yoğun güvenlik önlemleri alınması dikkat çekti. Polisler, teker teker içeri alınarak sağlık kontrolünden geçirildi. Otobüslerin hastane girişine iyice yaklaştırılması sebebiyle basın mensuplarının görüntü alması engellenmeye çalışıldı. Polis ekipleri basın mensuplarını uzaklaştırmaya çalıştı. Polisler, havaya kaldırdıkları kalkanlarıyla içeri giren emniyet mensuplarının görüntülenmesini engelledi.

İLGİLİ HABERLER

Doğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturDoğu Türkistanlılar: Olimpiyatların Çin'de düzenlenmesi insanlığa karşı işlenen bir suçturGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus YazgilGüzel ahlak timsali Şehid Abdulkuddus Yazgil​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecek​Mescid-i Aksa maketi Kurban Bayramı'na kadar birçok ilde sergilenecekPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıPKK’nin katlettiği 30 köylü mezarları başında anıldıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladıTürkiye-İran-Afganistan Üçlü Toplantısı başladı
SIRADAKİ HABER