HaberlerGündemGözaltına alınan askerler sağlık kontrolünden geçirildi

Gözaltına alınan askerler sağlık kontrolünden geçirildi

Adana ve Hatay'da Ocak 2014'te MİT'e ait TIR'ların durdurulmasıyla ilgili gözaltına alınan bir grup asker, sağlık kontrolünden geçirildi.

Gözaltına alınan askerler sağlık kontrolünden geçirildi
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında bir grup muvazzaf asker gözaltına alındı. Gözaltına alınan askerler Dolmabahçe’deki İnzibat Bölük Komutanlığı’nda sorgulandı. Gümüşsuyu Askeri Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirilen şahıslar, yeniden İnzibat Bölük Komutanlığı’na götürüldü. (CİHAN)

İLGİLİ HABERLER

Mardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandıMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandı​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklaması​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklamasıEzan Platformu: Arapça ezan yasağıyla İslam sosyal hayattan tecrit edilmek istendiEzan Platformu: Arapça ezan yasağıyla İslam sosyal hayattan tecrit edilmek istendiŞanlıurfa Müftülüğü ve Yeşilay işbirliği ile bağımlılıklarla mücadele edilecekŞanlıurfa Müftülüğü ve Yeşilay işbirliği ile bağımlılıklarla mücadele edilecekSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu, asfalt çalışmalarını yerinde incelediSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
SIRADAKİ HABER