HaberlerGündemGaziantep'te bir IŞİD üyesi yakalandı

Gaziantep'te bir IŞİD üyesi yakalandı

Genelkurmay Başkanlığı, Gaziantep'te bir IŞİD üyesinin yakalandığını açıkladı. Genelkurmay Başkanlığı internet sitesinin önemli yurt içi olayları' bölümünde yer alan açıklamada, Gaziantep'in merkez ilçelerinden olan Oğuzelin'de...

Gaziantep'te bir IŞİD üyesi yakalandı
Genelkurmay Başkanlığı, Gaziantep'te bir IŞİD üyesinin yakalandığını açıkladı.

Genelkurmay Başkanlığı internet sitesinin önemli yurt içi olayları' bölümünde yer alan açıklamada, Gaziantep'in merkez ilçelerinden olan Oğuzelin'de bir IŞİD militanının dün gece yakalandığı belirtilerek, "Güvenlik güçleri tarafından, Gaziantep/Oğuzeli'nde, DEAŞ mensubu bir şahıs yakalanmıştır. Olayla ilgili adli tahkikat başlatılmıştır" ifadelerine yer verdi.

İLGİLİ HABERLER

DEAŞ operasyonunda 3 gözaltıDEAŞ operasyonunda 3 gözaltıBalıkesir'de yapılan asayiş uygulamalarında 26 kişi gözaltına alındıBalıkesir'de yapılan asayiş uygulamalarında 26 kişi gözaltına alındıYolcu otobüsünde uyuşturucu madde ele geçirildiYolcu otobüsünde uyuşturucu madde ele geçirildiTürkiye'de Covid-19 nedeni ile 153 kişi vefat etti, 6 bin 289 yeni vaka tespit edildiTürkiye'de Covid-19 nedeni ile 153 kişi vefat etti, 6 bin 289 yeni vaka tespit edildiMidyat ESOB Başkanı Direkçi: “Gelir kaybı ve kira desteği başvurusu için ek süre verilsin”Midyat ESOB Başkanı Direkçi: “Gelir kaybı ve kira desteği başvurusu için ek süre verilsin”
SIRADAKİ HABER