HaberlerGündemGazeteciler, ‘Birleşen Gönüller’de buluştu

Gazeteciler, ‘Birleşen Gönüller’de buluştu

Kırıkkale’de bulunan yerel ve ulusal basın temsilcileri, 'Birleşen Gönüller' isimli filmde bir araya geldi.     Makro AVM’de gösterime giren filme Pusula Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Altundağ, Ayrıntı Gazetesi İmtiyaz...

Gazeteciler, ‘Birleşen Gönüller’de buluştu
Kırıkkale’de bulunan yerel ve ulusal basın temsilcileri, 'Birleşen Gönüller' isimli filmde bir araya geldi.

    Makro AVM’de gösterime giren filme Pusula Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Altundağ, Ayrıntı Gazetesi İmtiyaz Sahibi Davut Kayır, Tercüman Gazetesi İmtiyaz Sahibi Harun Yüksel, Bayrak Gazetesi İmtiyaz Mustafa Sadıç, İl Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ramazan Çetin, Kalehaber Yazı İşleri Müdürü Hakan Şayık, Cihan Medya Dağıtım Sorumlusu Zihni Duman ve İHA Muhabiri Veli Yılmaz katıldı.

    Filmin senaryosundan çok etkilendiğini açıklayan Pusula Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Altundağ, çok duygulandığını söyledi. Filmin gerçeklerden alındığını duyduğunda daha çok adapte olduğunu belirten Altundağ, "Film çok güzel yapılmış. Yapanları tebrik etmek istiyorum. İnsanların fedakarlıklarını anlatıyor. Böyle insanlar olduğu sürece, dünyada Türkiye’nin ismi daha çok duyulur." dedi.

    Filmin duygusal içerikli olduğunu belirten Bayrak Gazetesi İmtiyaz Mustafa Sadıç da "Gerçekten muhteşemdi. İnsanların çilesi ve bağlılıkları beni çok etkiledi. Sevginin ve saygının ne kadar güçlü olduğunu gördük." diye konuştu.

    Diğer gazete sahipleri de filmi beğendiklerini dile getirdi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER