HaberlerGündemFutbol hakemi aracıyla, kaldırımdaki Yargıtay üyesi ve yeğenine çarptı: 3 yaralı

Futbol hakemi aracıyla, kaldırımdaki Yargıtay üyesi ve yeğenine çarptı: 3 yaralı

Ankara’da minibüse çarparak kontrolden çıkan bir otomobil, kaldırımdaki Yargıtay üyesi Hakim Bayazıt Aköz ve yeğenine çarparak yaralanmalarına sebep oldu. Direğe çarparak durabilen aracın sürücüsü futbol hakemi Hilmi Göktürk İmamoğlu da kazayı sıyrıklarla atlattı. Yaralananların tedavisi önce olay yerinde sağlık ekiplerince yapıldı, ardından Gazi ve Dışkapı hastanelerine kaldırıldı.

Futbol hakemi aracıyla, kaldırımdaki Yargıtay üyesi ve yeğenine çarptı: 3 yaralı

Kaza, Atatürk Bulvarı Akün Sahnesi önünde sabah oldu. Yargıtay Üyesi Bayazıt Aköz ile yeğeni Esra Nur Gülderen tiyatro için otomobil ile Akün Sahnesi önüne geldi. Sürücüsü futbol hakemi olduğu öğrenilen Hilmi Göktürk İmamoğlu’nun içinde bulunduğu 06 TS 689 plakalı araç, Atatürk Bulvarı üzerinde önce 06 VFV 82 plakalı minibüse çarptı. Kontrolden çıkan hakem İmamoğlu’nun aracı ardından kaldırımdaki Yargıtay üyesi Hakim Bayazıt Aköz ve yeğenine sonra da bir direğe çarparak durabildi. Çarpma üzerine Bayazıt Aköz ve yeğeni ile hakem İmamoğlu çeşitli yerlerinden yaralandı. Yaralılara ilk müdahale kaza yerine gelen sağlık ekiplerince yapıldı.

Bu arada polis ekiplerinin çevrede geç güvenlik tedbiri almaları başka kazalar yaşanma riski oluşturdu. (cihan)

İLGİLİ HABERLER

Mardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduMardin OSB çalışanlarına Covid-19 aşısı vurulduŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinŞehadetinin 31'inci yıldönümünde Şehid Hasan TekinTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildi
SIRADAKİ HABER