HaberlerGündemEski ÖSYM Başkanı Ünal Yarımağan serbest bırakıldı

Eski ÖSYM Başkanı Ünal Yarımağan serbest bırakıldı

2010’daki Kamu Personeli Seçme Sınavı’nda (KPSS) kopya çekildiği iddiası ile mahkemeye sevk edilen eski ÖSYM Başkanı Ünal Yarımağan serbest bırakıldı.

Eski ÖSYM Başkanı Ünal Yarımağan serbest bırakıldı
Yarımağan sabah saatlerinde soruşturma savcısı Yücel Erkman’a şüpheli sıfatı ile ifade verdi. Savcı, Yarımağan’ı örgüte bilerek ve isteyerek yardım etmek, devlet memurunun resmi belgede sahteciliği ile görevi ihmal suçlarından mahkemeye sevk etti. Nöbetçi mahkeme, Yarımağan'ı adli kontrol şartı ile serbest bıraktı. (cihan)

İLGİLİ HABERLER

Türkiye genelinde aranan bin 964 kişi yakalandıTürkiye genelinde aranan bin 964 kişi yakalandıEv eşyası almak isterken hem mobilyadan hem de paralarından oldularEv eşyası almak isterken hem mobilyadan hem de paralarından oldularDava Arkadaşlarının dilinden Molla Muhammed Said Varol: Güzel ahlakıyla gönülleri fetheden biriydiDava Arkadaşlarının dilinden Molla Muhammed Said Varol: Güzel ahlakıyla gönülleri fetheden biriydiKuraklıktan etkilenen çiftçinin kredi borçları ertelenecekKuraklıktan etkilenen çiftçinin kredi borçları ertelenecek​Artan yem fiyatlarına isyan eden besiciler: Hayvanlarımızı satacağız​Artan yem fiyatlarına isyan eden besiciler: Hayvanlarımızı satacağız
SIRADAKİ HABER