HaberlerGündemErzurum'da kar köy yollarını kapattı

Erzurum'da kar köy yollarını kapattı

Erzurum'da dün başlayan ve sabah saatlerine kadar devam eden kar yağışı nedeniyle çok sayıda köy ve mezra yolunun kapandığı bildirildi. Orta Akdeniz üzerinden gelen alçak basıncın etkisi altına giren Doğu Anadolu Bölgesi ve Erzurum'da...

Erzurum'da kar köy yollarını kapattı
Erzurum'da dün başlayan ve sabah saatlerine kadar devam eden kar yağışı nedeniyle çok sayıda köy ve mezra yolunun kapandığı bildirildi.

Orta Akdeniz üzerinden gelen alçak basıncın etkisi altına giren Doğu Anadolu Bölgesi ve Erzurum'da kar nedeniyle köy ve mezra yolları kapandı. Erzurum'un güney ilçelerinde 50'ye yakın köy yolu mezranın yolu tipi ve kar nedeniyle kapandı. Büyükşehir Belediyesi tarafından kapalı köy yollarının açılması için çok sayıda iş makinası ve personel görevlendirildi.

Erzurum Palandöken dağında 15, Konaklı kayak merkezinde ise kar kalınlığı 20 santimetre olarak ölçüldü. Gece en düşük hava sıcaklığı Erzurum'da eksi 2 derece olarak ölçüldü.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER