HaberlerGündemEmniyet müdürü son yolculuğuna uğurlandı

Emniyet müdürü son yolculuğuna uğurlandı

İzmir’de evinde intihar ettiği belirtilen, Gürçeşme Polis Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı, 2.’ci Sınıf Emniyet Müdürü Suhat Aytemiz, son yolculuğuna uğurlandı.

Emniyet müdürü son yolculuğuna uğurlandı

İzmir Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopsi sonrası Suhat Aytemiz’in cenazesi ailesine teslim edildi. Aytemiz’in cenazesi, Torbalı ilçesi Kuşçuburun Mahallesi’nde bulunan evine getirildi. Eve toplanan ailesi, yakınları ve arkadaşları burada helallik verdi. Edilen duaların ardından Aytemiz’in cenazesi Kuşçuburun Mezarlığı’nda gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
Suhat Aytemiz’in cenazesine mesai arkadaşları, yakınları ile ailesi katıldı.

2.’ci Sınıf Emniyet Müdürü Suhat Aytemiz dün, Basın Sitesi semtinde bulunan evinde beylik tabancasıyla kafasına ateş ederek intihar ettiği belirtilmişti. Aytemiz’in intiharıyla ilgili geride bir not bırakmadığı ileri sürülmüştü. Aytemiz, evli ve iki çocuk babasıydı. (cihan)

İLGİLİ HABERLER

Mardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandıMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandı​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklaması​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklamasıEzan Platformu: Arapça ezan yasağıyla İslam sosyal hayattan tecrit edilmek istendiEzan Platformu: Arapça ezan yasağıyla İslam sosyal hayattan tecrit edilmek istendiŞanlıurfa Müftülüğü ve Yeşilay işbirliği ile bağımlılıklarla mücadele edilecekŞanlıurfa Müftülüğü ve Yeşilay işbirliği ile bağımlılıklarla mücadele edilecekSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu, asfalt çalışmalarını yerinde incelediSiirt Valisi Hacıbektaşoğlu, asfalt çalışmalarını yerinde inceledi
SIRADAKİ HABER