HaberlerGündemDayak yiyen kadından kendisini döven erkeğe şefkat dersi

Dayak yiyen kadından kendisini döven erkeğe şefkat dersi

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde alkollü oldukları belirlenen çiftin kavgası karakolda bitti. Gece yarısı yaptıkları kavga nedeniyle birbirleri hakkında şikayetçi olan çift, sabahın erken saatlerinde karakoldan çıkarak bindikleri taksi ile evlerinin yolunu tuttu.

Dayak yiyen kadından kendisini döven erkeğe şefkat dersi

Gördüğü şiddet nedeniyle başına 7 dikiş atılan kadının, karakoldan çıktıktan sonra ayakta durmakta güçlük çeken erkeğe şefkati ve yürüyebilmesi için omuz vermesi dikkat çekti.

Olay, gece 03.30 sularında Sarıkorkmaz Mahallesi Aktaş Kıracı Sokak'ta meydana geldi. Bir ihbar üzerine iki sevgilinin kavga ettiği bilgisini alan polis, çiftin yanına geldi. Sevgilisi Rahşan B.'yi (37) döverek kafasından yaraladığı öne sürülen Metin U. (39) polis tarafından gözaltına alındı. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne getirilen Metin U. emniyet binasına gireceği sırada aldığı alkolün de etkisi ile kendisini yere attı. Yerde yuvarlanan Metin U. polis tarafından yerden kaldırılarak karakola alındı.

Metin U.'nun darbeleri ile yaralandığı ileri sürülen Rahşan B. ise polis tarafından tedavisi için özel hastaneye götürüldü. Burada Rahşan B.'nin kafasına 7 dikiş atıldı. Tedavisi tamamlanan Rahşan B. ifadesi alınmak üzere polis merkezine getirildi. B.'nin hastanede yapılan alkol testinde 1.80 (180) promil alkollü olduğu öğrenildi. Doktor raporuna götürülen Metin U.'nun ise 1.14 (114) promil alkolü olduğu anlaşıldı.

Doktor raporu alınan çift, karakolda birbirlerinden şikayetçi oldu. Alınan ifadelerin ardından karakoldan ilk ayrılan Rahşan B. oldu. Gördüğü şiddet nedeniyle başına 7 dikiş atılan B.'nin erkek arkadışı Metin U.'ya sabah karakol çıkışında gösterdiği şefkat ve elinden tutup sarılması ve yürüyebilmesi için sağladığı destek dikkat çekti. Gece karakola geldiğinde alkollü olmasına rağmen normal şekilde yürüyen Metin U.'nun, sabah güçlükle yürüdüğü görüldü. Çift, aldıkları alkolün etkisinin geçmesiyle hiçbir şey yaşanmamış gibi çağırdıkları taksi ile evlerinin yolunu tuttu. (cihan)

İLGİLİ HABERLER

Bitlis'te bazı bölgeler bir yıllık "Özel güvenlik bölgesi" ilan edildiBitlis'te bazı bölgeler bir yıllık "Özel güvenlik bölgesi" ilan edildiKarda mahsur kalan hamile kadın hastaneye ulaştırıldıKarda mahsur kalan hamile kadın hastaneye ulaştırıldıCumhurbaşkanı Erdoğan, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken'i kabul ettiCumhurbaşkanı Erdoğan, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken'i kabul ettiDAİŞ operasyonunda 3 zanlı tutuklandıDAİŞ operasyonunda 3 zanlı tutuklandıSokağa çıkma kısıtlaması başladıSokağa çıkma kısıtlaması başladı
SIRADAKİ HABER